Katyń
Film wojenny, dramat historyczny, w którym Magdalena Cielecka wcieliła się w postać Agnieszki Baszkowskiej. Jej rola tutaj była przejmująca, a ona doskonale wczuła się w swoją rolę. Film ten opowiada o tym, jak 17 września 1939 roku armia radziecka wkracza do Polski, a nieprzygotowana do walki na dwóch frontach armia II Rzeczpospolitej musiała ponieść klęskę. Dowódcy i oficerowie Wojska Polskiego zostają pojmani przez Armię Czerwoną. Ich rodziny czekają na ich powrót, ale ten nigdy nie nastąpił… „Katyń” to jeden z najlepszych filmów Andrzeja Wajdy.
Zakochani
To polska komedia romantyczna, w której Cielecka wciela się w postać Zosi. Jest ona piękną i inteligentną dziewczyną, której nie potrafi się oprzeć żaden mężczyzna. Wszyscy są w stanie rzucić wszystko, co mają, aby z nią być. Ale ona zręcznie wykorzystuje ten swój uwodzicielski dar. Jej jeszcze nigdy nie zdarzyło się zasmakować takiego uczucia, jakim obdarzają ją jej adoratorzy. Wszystko jednak zmienia się, kiedy Zosia poznaje Mateusza. Odkrywa wtedy, czym jest miłość. Co to znaczy kochać. Koniecznie musicie obejrzeć „Zakochanych”.
Chyłka - Zaginięcie
Sezon pierwszy hitu, który powstał na podstawie książki Remigiusza Mroza. Magdalena Cielecka jest właśnie tytułową Chyłką, która stara się rozwikłać sprawę zaginięcia trzyletniego dziecka. Nikt nie chce z nią współpracować, ale to dla Chyłki małe piwo. Ponieważ jest silna, zdeterminowana i ma jaja, które są większe niż u niejednego faceta. Bezkompromisowa, silna i nie odpuści nikomu, aby zdobyć to, czego chce. W tak silnej roli Cieleckiej jeszcze nie widzieliście - gwarantujemy!
Cielecka pojawiła się również w kontynuacji serialu o Chyłce - w „Chyłka - Kasacja” i „Chyłka - Rewizja”.
Ciemno, prawie noc
Cielecka wciela się tutaj w rolę dziennikarki - Alicji Tabor, która przybywa do Wałbrzycha, którym wstrząsnęła seria tajemniczych zaginięć dzieci. Reporterka powraca w rodzinne strony i przyświeca jej jeden cel - chce rozwikłać zagadkę ginących dzieci, wobec której nawet policja jest bezsilna. Nieoczekiwanie wpada na trop dramatycznych wydarzeń, które swój początek miały dekady temu. Będzie musiała stawić czoła temu, przed czym uciekała przez wiele lat. Bardzo poruszający i świetnie zrobiony dramat. „Ciemno, prawie noc” po prostu trzeba zobaczyć.
S@motność w sieci
Czyli film na podstawie powieści Janusza Leona Wiśniewskiego. Chyba jeden z najpopularniejszych filmów, w jakich pojawiła się Magdalena Cielecka. Film opowiada o Ewie i Jakubie. Ona - mieszka w Polsce i jej światem jest redakcja telewizyjnych newsów. Ma stosunkowo szczęśliwe życie. On mieszka w Niemczech i jego światem są laboratoria naukowe i sale wykładowe. Kiedyś przypadkowo się minęli, ale nie pamiętają tego. Teraz znów na siebie trafiają, bo na aukcji internetowej spodobał im się ten sam obraz. Zaczynają ze sobą rozmawiać, zbliżają się do siebie i w końcu postanawiają się spotkać. On wyjeżdża z Nowego Orleanu, a ona w Warszawie - mają być razem w Paryżu. Ale los jest nieubłagany… Co z tego będzie? Dowiecie się, jeśli obejrzycie „S@motność w sieci”, w którym Cielecka wciela się właśnie w postać Ewy.